O nas 2017-12-19T15:22:38+00:00

O NAS

Szkolimy już od 20 lat!

Możesz zaufać naszej doświadczonej kadrze!

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż powstał 1999 r i od początku właścicielem jest Eryk Wojdon. Jesteśmy jednym z największych Ośrodków w Polsce. Dysponujemy 6 oddziałami: Mielec, Tarnów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Sandomierz, Jaworzno.

Nieustannie staramy się dążyć do jak najlepszego poziomu szkolenia co potwierdza przyznanie naszemu ośrodkowi Akredytacji Kuratora Oświaty na wszystkie kategorie prawa jazdy jak również kursy kwalifikacji wstępnej i szkoleń okresowych.

Jako jedna z niewielu szkół nauki jazdy otrzymaliśmy status SUPER OSK co umożliwia nam przeprowadzenie części teoretycznej przy kursach prawa jazdy z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego tzw. e-learning (czyli zdalne nauczanie w domu w dowolnym tempie).

Ponadto jako prężnie działający Ośrodek kładący szczególny nacisk na bezpieczeństwo i pomoc osobą niepełnosprawnym zostaliśmy wyróżnieni ,,Certyfikatem Św. Krzysztofa”, a za życzliwość i pomoc w Ogólnopolskiej Akcji Pomocy Kierowcą została nam przyznana przez MIVA POLSKA ,,Złota kierownica”.

Posiadamy również Certyfikat Rzetelności który pokazuje że rzetelność i uczciwość w naszej firmie jest dla nas bardzo ważna.

Posiadamy 2 duże place manewrowe całkowicie przystosowany do nowych egzaminów znajdujący się na lotnisku i przy Supermarkecie TESCO. Podczas szkoleń motocyklowych w zakresie kategorii A1, A2, A udostępniamy specjalny pomiar prędkości umożliwiający precyzyjne przygotowanie do egzaminu. Podejmując się wielu trudnych wyzwań których nie podejmują się inni.

Przez 18 lat doświadczenia staramy się jak najprężniej rozwijać i dążyć do jak najwyższego poziomu bezstresowego szkolenia. Dysponujemy najnowszym symulatorem motocyklowym, który pozwala przewidzieć trudne i niebezpieczne sytuacje na drodze. Od wielu lat szkolimy osoby niepełnosprawne samochodem z automatyczną skrzynią biegów jak również dostosowujemy nasze samochody do możliwości przeszkolenia tychże osób umożliwiając im lepsze funkcjonowanie w dzisiejszym czasie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na drodze dlatego już od 14 roku życia wielu naszych kursantów zaczyna przygodę z motorowerem. Jako jedna z niewielu szkół w Polsce szkolimy 16-latków na samochodzie osobowym jak również na motocyklu.

Na życzenie kursanta prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem talerza stewarda, w alkohologach ja również jazdy na trolejach (jazdy kontrolowane w poślizgu). Chcąc bezstresowo przygotować kursanta do egzaminu państwowego postawiamy swoje samochody na egzamin państwowy.

Mamy bogate zaplecze dydaktyczne oraz doświadczoną kadrę instruktorów-cierpliwych i wyrozumiałych, których umiejętności, talent i pasja w przekazywaniu wiedzy sprawiają, że nauka kierowania pojazdem i poznawanie przepisów drogowych stają się przyjemnością.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kursy:
– na prawo jazdy kat.AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E, D
– samochodem z automatyczna skrzynią biegów
– dla osób niepełnosprawnych
– instruktorskie
– szkolenia na kartę rowerowa i motorowerową
– warsztaty doskonalenia instruktorów
– szkolenia na wózki widłowe
– szkolenia ADR (przewóz materiałów niebezpiecznych)
– szkolenia okresowe
– kursy dla kierowców zawodowych:
kwalifikację wstępną , przyspieszoną na przewóz osób i rzeczy
– wynajem autobusów i busów

PONADTO TYLKO U NAS!
– badania psychologiczne w naszej pracowni
– dostosowujemy ofertę szkoleniową oraz terminy zajęć do klientów
– indywidualną pomoc

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!